Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Biztos guppik az új kis...

Biztos guppik az új kis "jövevények"?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy születtek halaim. Jelen pillanatban van 17 molly ivadék a szülőszobában, ezért az új halacskákat egy borkánba tettem. Az lenne a kérdésem, hogy mikor kell elkezdeni őket etetni ? A másik kérdés, hogy biztosra guppik-e, mert úgy látom, hogy kicsit narancssárgás a testük(5 van)...

Ilyen halaim vannak az akváriumban :

zebradáió

molly

guppi

neon

alganyaló

ebből arra következtettem, hogy csak guppik lehetnek a kicsik...

Szerintetek ?

A válaszokat előre is köszönöm !!



2015. nov. 30. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Szted mikor kellene elkezdeni etetni? Hülye kérdésre hülye válasz... Napi 3-4 szer adj nekik enni, minden alkalommal csak egy minimálisat. Így sokkal gyorsabban fognak fejlődni, főleg ha 2-3 naponta egy minimális vízcserét is eszközölsz.
2015. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mekkora az akváriumod? Elég sok halnak tűnik, nem biztos, h jó ötlet megtartani a kicsiket.
2015. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg guppik, de szerintem már így is túl vagy telepítve (csak gondolom) szóval öntsd őket vissza a nagyok közé. Ha mégis meg akarod őket tartani akkor már most kezd el őket etetni. Napi 4-5x valami halbabáknak kifejlesztett kajával de ha nincs akkor jó a porrá morzsolt lemezes is.
2015. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ 13. (utolsó) válaszoló !!
2015. nov. 30. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!