Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen eszközök kellenek...

Norbi880910 kérdése:

Milyen eszközök kellenek terhes halakhoz illetve kis halaknak milyen ételt érdemes adni? Tudható-e esetleg mikorra várható szülés? (Guppi)

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:

1 hete van akváriumom nem rég rendeztem be kb 3 napja vannak benne halak és 2 guppim van mindkettőnél látszódik a terhesség folt (cikkekben kérdésekben néztem utána) ezért tettem fel a kérdést mert nem vagyok tisztábban tényleg azok-e [link]

[link]

[link]

2015. dec. 4. 19:43
 2/10 anonim ***** válasza:

melegvíz

nem győzöm őket elajándékozni

2015. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Díszállat kereskedést kell nyitni :)
2015. dec. 4. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
pl. én csak új gazdit keresek nekik. Lemezes eledelen, szúnyoglárván, dafnián nőnek, levettem a hőfokot is 21 C-ra, de ezek csak egyre szaporodnak.
2015. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet pár harci hal vagy nagyobb testű hal megoldaná a problémádat én pl vitorlás halat szeretnék még venni de nem ajánlották csak a kisebb fiatalabb vitorlás fajtákat guppi,szifó,neon halaim vannak
2015. dec. 4. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt kérdezd meg a kereskedésben, miféle hal milyennel tartható. A harcoshalakról éna magam részéről le is mondtam, mivel 2 fajt ajánlottak-akik nem látványosak- akikkel együtt tud élni. Ráadásul nem is él sokáig. Maradtam a megszokott halaknál, nekem ők is szépek.
2015. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utána érdeklődtem mivel Betta-t szerettem volna azok tetszenek de utána néztem és harci halnak mondják és pl ezekkel a halakkal egyántalán nem fér össze amiket ajánlottak mellé nem jöttek be meg nem akartam kísérletezni se ha megmaradnak akkor lehet később egy másik akváriumra is beruházok és abba majd 1 Betta-t tartok de még az messze van
2015. dec. 4. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
remélem sikerül majd! Minden jót!
2015. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is
2015. dec. 4. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz ivadéktápot, vagy artemiát, de a sima lemezes táp is ugyanúgy jó a kicsiknek. Nálam a guppiállomány önfenntartó, mindig vannak kicsik nagyok és öregek, a létszám már évek óta nagyjából állandó.
2015. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!