Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek először?...

Mikor tesztelhetek először? Tudom, érdemes megvárni a várható mensi napját, de mégis?

Figyelt kérdés
A ciklusom 10-14 napjáig petefészek szurkálásaim voltak,majd a 14. Napon az egyik pisilés után véres volt a wc papír,de ennnyi. Gondolom az a tüszőrepedés lehetett. Akkor el is múlt a petefészek szurka. Ma vagyok a ciklus 22.napján, 28 naposak a ciklusaim. Ovu óta napról-napra erősödő mellfájdalmam van, ami amúgy csak mensi előtt pár nappal szokott jelentkezni.
2015. febr. 17. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat tudom leírni. Nekem 11-12 napja lehetett ovum, nem tudom pontosan. Ma vagyok a ciklus 27. napján, a 25-ös teszt negatív lett, a 12,5-ös érzékenységű teszten pedig van egy irtó halvány 2. csík, de időn túl jött ki.Írtam is ki kérdést ma, de még nem jött válasz. A ciklusaim 28-30 naposak, ez változó. gyanítom,hogy korai volt ez a tesztelés, persze az is lehet, hogy nem vagyok terhes. Ez a 14. hónapunk...reménykedik az ember minden alkalommal.
2015. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes a kimaradt mensi előtt. Nehogy úgy járj, mint ez a kérdező:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetele..

2015. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én elmondhatom az én példámat de tudnod kell hogy az átlag nem jár így. Szóval 10. napomon volt peteérésem így bátorkodtam digitális teszttel, reggeli vizeletből a 22-ik napomon tesztelni és halvány pozitív lett. :) Azaz 6 nappal a menzi előtt. Ehhez kellett a korai peteérés és a 9. napomon lehetett a beágyazódás, mert aznap nagyon erős görcseim voltak, előtte is napokig de nem volt annyira rossz. Utána pedig inkább csak enyhe szurkálódás. Így vártam 3 napot és teszteltem. Úgy olvastam, hogy beágyazódás után 3 nappal már kimutathatja a teszt.


De egyeseknek még akkor sem mutatja ki, mikor már késik a menzi! Ez annyira eltér mindenkinél..

2015. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*A 9. napot ovu utántól számoltam. 19. napomon.
2015. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Milyen teszteket ajánlotok amúgy? Márkanevekre gondolok!
2015. febr. 17. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Én a clearblue-t.
2015. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. febr. 17. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Digitális és elvileg a várt menzi előtt a 4. napon kimutatja. Eleve az is van ráírva. Meg én is sok jót hallottam róla, azért vettem azt. Hát tényleg korán kimutatta. :)
2015. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!