Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Furcsán úszik a Vitorlás...

Furcsán úszik a Vitorlás halam, miért?

Figyelt kérdés
ő a legnagyobb, csak vitorlások vannak és 2 csiga, egy pár hónapja vettem hozzá fiatal vitorlásakat, mert egyedül volt, de eddig nem volt semmi gond, most néha oldallal úszik, vagy ha egyenesen felfelé megy kicsit furcsán dől át hátra felé, nem tudom mi a baja, nagyon szép, ő a király nem akarom hogy baja legyen .

2015. dec. 5. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium? Milyen a szűrés? Műnövény vagy élő? Valami konkrét dolog?
2015. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
60 literes van bennetöbb növény
2015. dec. 5. 22:55
 3/19 anonim ***** válasza:
A megoldás, hogy átrakod őket egy 200-250 literes akváriumba. Akkor rendben lesznek.
2015. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De csak az egyiknek van baja, és eddig is ebbe volt és volt mellette több hal, csak most azokat lecseréltem vele egy fajúakkal (azaz vitorlásokra) És elvileg elférnek ennyien ekkora akváriumba
2015. dec. 8. 16:08
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]

Neeeeem... elviekben sem fér el 60 literben és mint látod a gyakorlatban sem. Valószínűleg a rossz vízminőség és a kis hely hatásai most jönnek ki rajta. Később majd a többi is így végzi majd.

2015. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2015. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekünk kereskedésbe nm ezt mondták :D
2015. dec. 9. 16:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Tényleg? Na ne mond... A kereskedő csak el akarja adni neked a halat, az sem biztos, hogy ért hozzá. Neki nem számít, hogy mi lesz az állattal, ha megdöglik az pedig még jobb, mert mehetsz újat venni... a lényeg: Téged jól átvágtak!
2015. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kétlem h át akart vágni mivel ismerem és legyszíves...én válaszokat akartam nem flegmázást és kritikát, ha azt akartam volna kiteszem face-re (,,tényleg? na ne mond..")
2015. dec. 18. 22:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Nehéz nem flegmázni ha nem érted meg elsőre meg másodjára mit írok... Átvágtak! Hiába ismerős!Vagy pedig egyszerűen csak nem ért hozzá és még utána néznie is nehezére esett. A linkeket megnézted? Mert ha meg akkor láthatod, hogy a vitorlásoknak nem elég nyamvadt 60 liter.
2015. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!