Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel vágjam el?

Mivel vágjam el?

Figyelt kérdés
Gyökér van dekorációként az akváriumomban, mivel tudám ketté vágni? Persze tele van vizzel lesüllyed az aljára, de túl nagy, szeretném kettévágni, de nem tudom mivel. Fűrészünk sajnos nincsen, csak egy elektromos láncfűrész, azzal el lehet vágni?

#gyökér #Akvarium dekor
2015. dec. 16. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha víz van az akváriumban, én nemigen dugnék bele egy elektromos láncfűrészt...

Amúgy nyugodtan el lehet vágni vizes fát is bármilyen fűrésszel, nem lesz a fűrésznek baja tőle. Nem egyszer vágtunk itthon nedves fákat.

2015. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akartam az akvariumban elvagni :)) de koszi :)
2015. dec. 17. 06:25
 3/3 lacijanika válasza:
A dekorációt kiveszed az aksibol es nyugodtan ketté vaghatod a fureszeddel. Ezután vissza rakod a dekorációt igy megoldva a probléma. De vigyázz a biztonságos ketté fureszelessel ne legyen baleset belole!
2015. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!