Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 130L akváriumba menyi L Jbl...

130L akváriumba menyi L Jbl manado kell?

Figyelt kérdés
Ahogy látom van 1,5L 5L. 25L ezt hogy kell kiszámolni hogy 130L menyi szüksèges?
2016. jan. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha téglalap alapú az akvárium, akkor nem olyan nehéz.

El kell döntened, milyen magasan szeretnéd. Alapterület szorozva a kívánt magassággal, majd átváltod literre és kész is.

2016. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
80x40 az akvarium es 3cm vastag az aljzat 80x40x3=9600 akkor majd 10L ha jo számolom?
2016. jan. 4. 20:52
 3/5 anonim válasza:
pontosan, de ha rám hallgatsz, veszel alá jbl aquabasis plus-t (kb 7.5 litert) ha vannak növényeid is :) nekem is így van és elképesztő mennyivel szebbek és gyorsabban nőnek a növényeim a sima kavics után . ja és a 3 centi lehet hogy kevés lesz ha nincs alatta növénytáp talaj. ha pedig nincs, akkor célozd meg az 5-7 centit inkább
2016. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy 25 literes zsák kelleni fog szerintem.

Most leltem, van nekik kis ajánlásuk is :D

[link]

2016. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 cm az semmi ha nem raksz alá mást és össze is esik idővel. 20 liter fog kelleni.
2016. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!