Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes új akváriumom...

54 literes új akváriumom lett, szerintetek jók lesznek így a halak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan 60x30x35-ös az aksi,régebben volt bettám,nagyon szerettem,így az volt az alap,az algaevők helyett garnélákat néztem,ugyanúgy jók az algatisztításra? Hány kellhet 54esbe? Sok bajom volt a csigákkal régen is,szóval csigaevő csiga is szerintem jó,illetve-ha fér még és nem bántja se a betta/bettát akkor platti. Korábban gondolkoztam neonon,de nem akarom hogy rossz legyen nekik,ahhoz talán túl kicsi az aksi,hogy eleget úszkálhassanak,ráadásul kicsit féltem őket a bettátol...


Szóval 1 Betta,2 csigaevő csiga,pár (hány?) garnéla,és esetleg 4-5 platti. Jó így szerintetek? Még etetésről annyit kérdeznék még,hogy a fagyasztott kaja ELENGEDHETETLEN nekik minden napra? Mert az alap az lenne hogy mondjuk 2hetente kapnak 5x,annál kell több,vagy akár ki is hagyhatom,elég nekik a lemezese és a Liofilizált eledel?



2016. jan. 16. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
különleges igényeik nincsenek , annyi a baj, hogy elég drágák, meg nem minden kereskedésben van, pl a galaxy razbórák szépek,de nem olcsóak, garnála mellé tökéletesek. De sok ilyen van még ami olcsóbb pl az amanda lazac, a kék szemű villásfarkú kalászhal is nagyon szép, és az se fogja bántani a garnélát, nálam amúgy a kolibri és a neonhalak mellett is vígan szaporodtak, csak ugye neonhalnak kicsi lenne ez az akvárium. A törpeszájú halak is mutatósak,valamint a törpe razbórák is. Szóval elég nagy a kínálat a garnik mellé.:)
2016. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!