Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélás akva részletei?

Garnélás akva részletei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő akvás vagyok, jelenleg egy 54 literes guppis akváriumom van. Kaptam haveromtól egy 15 literes akvát és utánaolvastam. Ugye csak gerinctelenek tarthatóak ezért arra gondoltam garnélákat szeretnék bele. Arra lennék kíváncsi milyen különleges igényeik vannak? Keresgéltem de minden oldalon mást találtam. Érdekelne milyen hőmérséklet,szűrő,aljzat,világítás és növény igényik vannak? Illetve, hogy mit tehetek a szaporulat elle?



2016. jan. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hát azért 15 liter szerintem még nekik is kevés :D
2016. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minek az akvárium? semmi értelme és semmi haszna max nézni tudod és amugy is én enni szeretem a garnéla rákot nem nézegetni...ahah
2016. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam 10literben is tartanak néhányat. A felesleges szaporulatot teknősnek adják.
2016. jan. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!