Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kis guppik felnevelése....

Kis guppik felnevelése. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Aki tapasztalt már ebben a témában az kérem segítsen.

Ma születtek kis guppijaim és hogyan tovább a felnevelésükben?

KB 30-40 db kishal van.Van egy 30 literes akváriumom szűrővel,oda fogom őket elhelyezni.

Valami különlegességet igényelnek?Kimondott ivadéktápot fogok venni nekik.Azon kívül még valami?


2016. jan. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez amit írtál, általában megfelelő szokott lenni. Probléma inkább abból lesz, hogy nem fogod majd tudni a sok kishalat hova rakni. Igazából ha van sűrű növényzeted, akkor felesleges elkülöníteni őket, néhány biztos megmarad.

2016. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek akarod őket felnevelni? Eladni nemtudod őket,40 guppinak pedig legalább 150 literes akvárium kell.
2016. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia tenyésztő !

ha van kinek elajándékozd akkor oké..

ha nincs,akkor a sűrű növényzet között,ahogyan az 1-es válaszadó is írta,a legügyesebbek el tudnak bújni túlélnek mindent. ezt hívják természetes kiválasztódásnak...

nálam is hasonló volt a helyzet.

alig tudtam elajándékozni a kis halakat .

2016. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha felnőnek azt utána már meg tudom oldani,a nagyok közé nem tudom betenni,nincs sűrű növényzet meg van 3 nagy vitorlásom is kik egyből kiirtanak őket
2016. jan. 25. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a vitorláshoz nem szerencsés guppit tenni, régebben én is beleestem abba hibába, hogy úgy gondoltam, hogy, ha kicsi korban rakom össze őket, összeszoknak. Az elején meg is voltak... Aztán egyszer sajnos a vitik bevadultak és végeztek a guppikkal.
2016. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyokkal nincs gond,de a kicsiket egyből összeszednék az a baj
2016. jan. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!