Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dánió viselkedhet így?

Riki19920 kérdése:

Dánió viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Van egy negyven literes akváriumom van benne 6 db dánió diszhal. Egy hete vannak meg eddig minden rendben volt most viszont meg vannak őrülve össze vissza úsznak nagyon sebesen? Nem tudom mi lehet ötletek? Betegség? Az egyik halon úgy látom mintha a kopoltyú fel lenne dagadva és vörös? Többi nem mutat ilyen tünetet?

Az akváriumom már egy hónapja működik.


2016. febr. 12. 16:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]



Ezeken látni a betegnek látszó halat

2016. febr. 13. 15:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Csinálj egy totálképet is, kérlek! Tényleg beteg. Nitrit, ammónia, nitrát szintet tudsz mérni?
2016. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap csinálok róla képet de szerintem lehet hogy a szűrővel lesz a gond biológiai szűrő van benne. Interpet cf1 nem biztos hogy jól lett beállítás? Volt hozzá ilyen szűrő indító lé amit csak egy hétig használtam?
2016. febr. 13. 23:20
 14/15 A kérdező kommentje:

[link]


Teljes kép. Vízcsere megcsináltam kicsit nyugodtabbak a halak de még mindig stresszesnek néznek ki

2016. febr. 14. 13:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Nos, nekem 112 literben van 8 zebra dánió. Ezek a halak örökmozgóak, egy pillanatra sem állnak le. A 112 literest is "belakják", nincs is más mellettük, csak egy pár törpe gurámi, illetve talajlakók. Kicsi nekik az akváriumod..
2016. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!