Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire lenne nehéz összehozn...

Mennyire lenne nehéz összehozni egy növényes-diszkoszhalas akváriumot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kezdő akvaristának őrültség diszkosszal indítani. Egy életre elveszi a kedvedet, pedig lehet, ha mezei elevenszülőkkel kezdenél, megszállott akvarista lenne belőled.
2016. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek volt egy halasboltja, meg hobbiból otthon diszkoszai. A bolt által termelt hasznot ráköltötte a diszkoszokra hogy tökéletesek legyenek. Bár neki 2 akváriuma volt olyan 1500 liter körüliek. Azt mondta soha többet, szép, szép, de ki.aszott drága móka.
2016. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Kezdő akvaristának őrültség diszkosszal indítani. Egy életre elveszi a kedvedet, pedig lehet, ha mezei elevenszülőkkel kezdenél, megszállott akvarista lenne belőled."


Azért annyira kezdő nem vagyok. Volt már tengeri akváriumom egy 200 literes, több évig. Hidd el az is tud macerás lenni. Diszkoszokat még nem tartottam soha, azt elismerem. Mindenbe bele lehet tanulni. Egy-két kudarctól nekem nem megy el a kedvem. (Gondolhatod, hogy egy tengerinél mennyibe kerül a kisebb kudarcok "kijavítása".)

Az elevenszülőket pedig hagyjuk, mert azok többségét én nem tekintem díszhalnak (most páran megköveznek ez végett :D). Anno tenyésztettem guppikat.... eleségnek.

Van RO készülékem és erős külső szűrőim. 520 liters aksiba tennék mondjuk 6 darabot, de nem társítanám egyenlőre semmivel sem. Növénnyel ültetném be jó sűrűn.

Lehet, hogy lowtech (vagy midtech) növényes + diszkoszos lesz.

2016. márc. 14. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!