Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak olyan "halak", amik az...

Vannak olyan "halak", amik az akváriumban vagy motorral, vagy csak úgy valami által mozognak, és nem kell takarítani utánuk, mert nem koszolódik a víz?

Figyelt kérdés
Egyik vízben hallottam ilyet, hogy motoros halak, de hogy kellene rákeresni, ha van ilyen igazából is?

2016. márc. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

robofish úszó robothal

ezt keresd,de már láttam profibbat is valami japán tudományos műsorban..

2016. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az akváriumot nem a halak miatt kell tisztítani, hanem az algásodás miatt. mészhidrát, vagy klórral fertőtlenítik. 28ha-os halastón horgásztattam, és kezeltem.Ez a fertőtlenítés a halakat nem zavarja.Ha a halad robothal, a vizet ugyan úgy kezelni kell.Remélem, hogy tudtam segíteni!
2016. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Egyik vízben hallottam ilyet," - senki nem vette észre, h hülyeséget írtam? :DDD Egyik filmben hallottam ilyet akart lenni. :D



Köszönöm szépen a segítséget. :)


Esetleg tudjátok, h ez mennyire kínai gyártmány ez a robohal, tehát mennyi ideig marad életben, ha cserélgetem az elemeit? :)

2016. márc. 9. 09:52
 6/8 elwera ***** válasza:

A vizes dolog nekem sem tűnt fel :D


Nem tudom milyen ez a robothal, de jópofa végülis.


Ha nem raksz külön lámpát az akváriumra és nem éri napfény, rakhatsz bele pár gömbmohát az megmarad 100 évig is és nem fog az akvárium különösebben algásodni.


Persze azért 3 havonta lehet egy teljes vízcserét csinálni, mert a por beleszáll és nálam ilyen átlátszó szutykok is nőttek benne. Van egy ilyen akváriumom mohákkal és szép kősziklákkal dísznek, csak robothal nincs benne, és élő hal sincs.

2016. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

rakjál már bele egy robothalat, és mesélj már róla, h milyen az egész, mennyira hangos, meg ilyesmi. :) Nekem még semmim sincs, se akvárium, se moha, neked csak hal kell bele. :)


De köszönöm a segítséget, ha esetleg vkinek van ilyenje, az mesélhetne. :)

2016. márc. 9. 16:03
 8/8 elwera ***** válasza:

Annyira már nem bízok az ilyen vizi játékokban, mert például volt egy RC hajóm.

[link]

Nagy akváriumba mentünk vele, pár alkalom után beázott és bedöglött. Lehet, hogy a tengeralattjáró is beázik.

2016. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!