Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most mit tegyek, beteg lenne...

Most mit tegyek, beteg lenne a guppi?

Figyelt kérdés

Az egyik guppim az akvárium alján fekszik és nem tudom miért nem jön onnan fel néha megmozdul rángatózik kicsit. Beteg lenne? vagy szülni fog? mert elég kövér, mit csináljak vele???


Válaszokat Köszönöm :)



2016. márc. 10. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
írj le mindent az akváriumodról, esetleg csinálj képet ,ennyi infóból senki se mondja meg neked.
2016. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
0%

Van láza?

Esetleg fájásai?

Köhög?

:-PPP

2016. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg és lehet hogy szülni fog (egy kép jól jönne...), de amit mind a két esetben megtehetsz (ha szülni fog és ha beteg), az az hogy elkülöníted egy kisebb akváriumba, vészhelyzet esetén egy beffőttes üvegbe. Remélem hogy seg
2016. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg és lehet hogy szülni fog (egy kép jól jönne...), de amit mind a két esetben megtehetsz (ha szülni fog és ha beteg), az az hogy elkülöníted egy kisebb akváriumba, vészhelyzet esetén egy beffőttes üvegbe. Remélem hogy segitettem !!!!
2016. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem az úszóhólyagja megsérülhetett mert már nem fekszik, eszik és úszkál de kicsit érdekesen meg van dőlve de szerintem túléli! :)
2016. márc. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!