Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Idősebb márvány gurámi hím...

Idősebb márvány gurámi hím mellé fiatal nőstény mehet?

Figyelt kérdés
Egy 130 literes akváriumban van egy hím márvány gurámim, alapvetően nincs vele baj, az esti órákban kicsit agresszívabb, nem csipkelődik csak kerget másokat. Kereskedésben van piros változat az eredeti fajból, ha abból szereznék be egy nőstényt azt elfogadná? Úgy tudom, ha van párja akkor nyugodtabb plusz jól is mutatnának.

2016. márc. 19. 08:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A hím 6-7 centis. Ha átrakok pár tereptárgyat az segít?
2016. márc. 19. 08:23
 2/4 anonim ***** válasza:
ha veszel akkor legalábbb 2-3 nőstényt vegyél, ha nem vagy túltelepítve és a szűrésed is elbírja.
2016. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy idősebb guràmi párom volt (a másik eredetileg vett nőstény elpusztult) melléjük vettem még 2 kislányt. Mindannyian jól megvannak!

Megkerdezhetem h mikyen halaid vannak még benne?

2016. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos tárgytalan már a kérdés. Pár napja megfulladt a gurámi. Volt egy barlangja aminek 3 kijárata volt amiből az egyiket mohával fedtem mert kicsi volt, lehet elmozdította vagy az anci lökte el a mohát, de beszorult a járatba és vége lett. Pedig már le is nyugodott, nem volt vele gond.
2016. ápr. 5. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!