Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok...

Milyen halakat ajánlotok Blackmolly Koixifo és Neon hal mellé?

Figyelt kérdés
Bettát szeretnénk aksim 130L tele novénnyel?
2016. ápr. 4. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mind3 fajtából egészséges csapatnyi van, akkor semmilyen halat nem javaslok már melléjük.

Egyébként egy bettának vagy 6-8 fokkal kell melegebb víz, mint egy neonnak.

2016. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Betta mellé mellé max. vörös neont.

130 literben meg ez a 3 faj is elég. Sőt...

2016. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha jó a szűrésed akkor esetleg egy csapat talajlakó mehet még.
2016. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van azis bocs elfelejtettem van 4 ancistrus.Még annyit szeretnénk kérdezni hogy ezek a halak szeretik a nagy sodrást?Mert elég nagy a sodrás az aksiba egy aquabiopower 240 és egy aquaball 130 as mozgatja a vizet.
2016. ápr. 4. 20:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még 6 neon 6 molly és 8 xifo meg 4 ancitrus van jelenleg.
2016. ápr. 4. 20:38
 6/8 anonim válasza:
sok évvel ezelőtt tartottam, illetve próbáltam tartani Bettát, de társas akváriumban akármilyen más fogaspontyot vagy elevenszülőt tettem mellé, mindig megcsipkedték az uszonyait, szinte tövig rágták. e mellett a betta is megkergette néha a többi halat, szerintem nem nagyon lehet összerakni őket más hallal.
2016. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mellesleg írod, h nagy a sodrás. Betta nem húzza sokáig nagy áramlatba, eredeti élőhelyén szinte állóvízbe él, és a farka is hamar töredezett lesz.
2016. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az anciból legyen csak 2.

Területvédő halak, a hímek 15 centisre is megnőnek gond nélkül. Ivari érés után meg...

A halak száma meg legyen inkább 6 xifó, 6 molly (csak hímek) és MINIMUM 10 neon.

2016. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!