Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal mellé milyen külső...

Aranyhalas kérdése:

Aranyhal mellé milyen külső szűrőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami maximum 13-14 ezer Ft.

2016. márc. 20. 19:32
 1/5 Mózes Adrián ***** válasza:
ennyi pénzért használtat tudsz venni. Nézegesd a piacot pl jófogás,vatera. Azt vedd meg ami a legtöbb vizet forgatja egy óra alatt de még azt sem írtad le hogy mekkora az akváriumod így elég nehéz segíteni...
2016. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az akváriumom 150 literes
2016. márc. 21. 07:09
 3/5 anonim ***** válasza:
aminek legalább 6-7-8 literes megvan a tartálya , az áramlás az mind1 a biológia szűrés szempontjából... Vagyis nem mind, mert a túl erős áramlás nem jó, nem tudnak megtelepedni a baktériumok.
2016. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mózes Adrián ***** válasza:
Nem értek egyet, eleve azzal sem hogy az erős áramlástól nemtelepednek meg a bacik. Ennyi erővel csinálj magadnak egy 20l es egyedi külső szűrőt 200l/ óra forgatással..
2016. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, h nem értesz vele még úgy van. :) Honnan veszed, h a nagy áramlás jó biológia szűrésre? Én csak az ellenkezőjét olvastam a a neten mindenhol, nálad sokkal jobban kvalifikált emberkéktől. Amit leírtál szűrőt kicsit erősebb pumpával tökélestes biológia szűrésre. A tetra 1200-met 1,5 éve nem takarítottam, jó ha 200-300 l /h val csobog.
2016. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!