Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki segitene? Milyen...

Valaki segitene? Milyen szurot vegyek az akvariumba?

Figyelt kérdés

110 literes akvariumom van. Belso szurot szeretnek bele venni.

Volt benne csak az most bedoglott es en nem ertek az akvariumhoz. Ezt is keszen kaptam ajandekba.

Ha bemegyek egy kereskedesbe akkor ott tudnak ajanlani nekem, de gondolom az joval dragabb lesz, mintha netrol rendelbem, ugye?

Elore is koszonom a valaszokat!



2016. ápr. 6. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból lesz drágább, hogy tuti nem bele valót kapsz, és kidobott pénz lesz maga a szűrő, illetve a halaid sem fogják jól viselni.

Milyen és mennyi halad van most benne? Mikor döglött be? Most jelen állás szerint hogyan működik az akvárium?

2016. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap állt meg. Szétszedtem, kimostam, kiszárítottam... nem indult

Kiszedtük a rotort, letisztítottuk... nem indul.

Nem csinál semmit.

3 vitorlás, 4 gurámi, 2 törpe gurámi, 2 talajlakó van benne. (most telepítettem a nagy részét)

Aquael Fan 2 plus volt benne

2016. ápr. 6. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

ilyet


[link]


szivaccsal együtt


[link]



at 201 jó lehet.


Atman AT-201 Powerhead + BIOFILTER 3 5490Ft

2016. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
és több halat ne vegyél már. amíg nincs szűrő ne adj nekik enni, és 2-3 naponta csinálj egy 30% vízcserét. A szűrő érkezése után is csak fél adag kaját adj nekik legalább7-10 napig. ÉS abba a 7-10 napba is érdemes vizet cserélned amíg a szűrőbacik meeg nem izmosodnak.
2016. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!