Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használ valaki automata etetőt?

Használ valaki automata etetőt?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a halaim magukra maradnak 15 napra. Úgy gondolom, ennyit nem bírnak ki etetés nélkül, ezért szeretnék venni nekik egy automata etetőt. Esetleg aki használ ilyet, tudna javasolni egy egyszerűen beállítható faját?

Illetve, jelenleg a halak (neon, páncélos, törpe gurámi) hetente 1x élő vízibolhát és artemiát, 1x Sera Vipan tápot, 1x semmit, a többi napon pedig fagyasztott vörös cyclopsot és fehér szúnyoglárvát kapnak vegyesen. Egész életükben így ettek. Nem fognak leromlani attól, hogy csak granulátumot esznek ennyi ideig?


2016. ápr. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
ha kifejlett jól kondicionált halaid vannak, akkor felesleges költened rá, 15 nap meg se kottyan nekik.
2016. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legtöbbel meg az a szívás, hogy beletapad a kaja, nekem is van valahol, és bármilyent tettem bele, az idővel a párától összetapadt. Bár az Eheim-en állítólag van valamilyen szellőztető rendszer, illetve a Sera-ra is rá lehet kötni légpumpát az összetapadás megakadályozására.
2016. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom aki lepontozott, nem hallott még arról a nem túl humánus kísérletről, amikor egy kárász majdnem 400 napig kibírta kaja nélkül, ráadásul még ostoba is...
2016. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mellesleg volt már automatám , de betapadt benne a kaja, gondolom aki lepontozott , az is használt már..
2016. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elwera ***** válasza:

van egy etetőm valahol, ilyen

[link]

hát én is csak akkor használtam, amikor nem voltam itthon, tengeri halakhoz, apró granulátumot raktam bele az nem tud beletapadni. lehet, h nem pont ezt, de valami ilyesmit: [link]

2016. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugyanilyet vettem én is végül :) és sintén granulátumot próbálok bele. Nem állandóra szánom, csak amikor nem leszek itthon.

Nagyon köszönöm a válaszokat. Amúgy többen mondták, hogy a halak kibírnának 15 napot, de én sajnálom őket. Van 2 páncélos harcsám amik már több mint 10 évesek, sajnálnám erősen, ha valami érné őket.

2016. ápr. 28. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!