Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meggyógyulhat a házmesterem?

Meggyógyulhat a házmesterem?

Figyelt kérdés
Eltűnt kb 2 napja, most leszedtem a szűrőt és hirtelen előúszott valahonnan... Elég gyengének tűnt, nem is igazán mozgott, ezért megfogtam a hálóval és külön megetettem, hátha csak az a baj, de aztán láttam, hogy az egyik mellúszója leszakadt, illetve nagyon nagy részben csonkolódott. Van esélye túlélni ezt?

#házmester #leszakadt úszó
2016. máj. 6. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
elvileg visszanőhet ha nagyon nincs legyengülve, de mérget ne vegyél rá.
2016. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oldalában úszik, nem jellemzően aktív, viszont néha úszkál. A hálóban hagytam, nem merem a többi hal közé engedni, nehogy bántsák. Nagyon szorítok érte, remélem túléli:/
2016. máj. 6. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
a hálós megoldás nem biztos, h jó ötlet mert stresszelheti. egy kis 10-20 literes akváriumod nincs? rövid ideig elég lehet neki, ha naponta egy kis vizet kicserélsz rajta. milyen halakkal tartod egyébként?
2016. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs, az a gond:S persze tudok venni, de abba megoldani a levegőztetést, ilyesmit kicsit bonyolult lenne, plusz új akvárium beindítása... Vannak mellette guppik, mollik és szifó is. Gondoltam rá, hogy veszek ilyen guppitankot vagy mit, ami lényegében a víz tetején úszó 'doboz'. Az jelenthetne megoldást?
2016. máj. 6. 12:10
 5/5 anonim válasza:

akvárium paraméterei?

ha minden megfelelő helyrejön szívós kis halak szerintem ne hívd házmesternek őket van nekik normális nevük is(latin a legjobb akkor nem lehet szinte semmivel összekeverni de persze van magyarul is normális neve)

foltos páncélos vagy kékpajzsost árulják leggyakrabban vagy még a pandát is sokszor látni

az úszó vissza fog nőni

2016. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!