Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé ilyen halakat...

Betta mellé ilyen halakat tehetek?

Figyelt kérdés

2 alga evő, 2 törpe harcsa szerű valami... nem tudom a nevét.. de egyfolytában a talajt forgatják :)

és 2 csiga... ez igy jó lenne egy him betta mellé?



2016. máj. 10. 18:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
16L akvárium
2016. máj. 10. 18:20
 2/17 anonim ***** válasza:
Ekkora akváriumba semmit, a minimum akváriumméret 30 liter. Abba is max. egy betta mehet.
2016. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Édes istenem... kár volt méretet irnom -.-

5 éve tartok halakat... min. 4 évet kibírt MINDEGYIK

a bettáknak van aki 5 L akváriumot vesz, vagy kisebbet

én értem, hogy minél jobb helyet akarunk a halainknak.. de nem kell kinyalnunk még a seggüket is

2016. máj. 10. 18:31
 4/17 anonim ***** válasza:

ha nem írsz méretet, nem lehet halat ajánlani, minden halnak más igényei vannak.

akkor ne nyald ki a seggüket, de minimálisan legalább érdekelhetne, hogy jól is érezzék magukat, ne csak vegetáljanak egész életükben.

a törpe harcsa rajhal, minimum 6ot kell belőlük tartani, de nem ekkora akváriumban. látszik, hogy fogalmad sincs a halakról, ekkora akváriumban ne tarts több halat, ennyi.

2016. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Törvénytelen. Állatkínzás.

Azt még elhiszem (na ha nem is 5 évet...) hogy a betta elszenvedett hosszasan ekkorában, DE az anci 15 centisre növő területvédő hal. Neked van egy kb 40×20×20-as akvád. Ha nem lenne ammóniamérgezés és lenne idejük alig férnének be. Minimum 100 literre van szükségük.

A törpe harcsa szerűség meg lehet oto vagy cory fajok közül valamelyik.

2016. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
tarthatsz 100 éve is halat, attól még lehetsz világtalan ,itt vagy te példának... mi 16 literbe kovászos uborkát tartunk. nemvolt kár leírni, a 16 litert mert így látja mindenki, h egy dilettáns állatkínzó vagy.
2016. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
ne kamuzz , még fél éve sincsenek meg a halaid...
2016. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Osynho válasza:
Szerintem te is elég sokáig eléldegélnél egy 4nm-es szobában. Akkor az egy ideális élettér lenne számodra?
2016. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jaj de hiányzott már egy ilyen hülye mostanában nem volt állatkínzó az oldalon.
2016. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ertettem... akkor 16L nem tarthatok..

De ezekkel tarthatom e egyutt? :)

(Veszek egy 40L-est... es ugy melyikkel lenne meg)

2016. máj. 14. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!