Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen gyakran lehet Voogle-kú...

Állatvilág kérdése:

Milyen gyakran lehet Voogle-kúrát csinálni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 20:17
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
10ml 100-liter vízhez hetente, érdemes a vízcserék után pótolni, ez az ajánlott adag általános védelemre normál körülmények között.
2016. máj. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A beteg halak esetében való adagolásra értettem:40ml/100l.
2016. máj. 12. 08:02
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Csak a gyártó által megadott infóra tudsz alapozni az pedig beteg hal esetében 5 napos kúrát ajánl 25 ml-100 liter vízhez és az adag duplázható valamint a kúra ideje is veszély nélkül növelhető. Gondolom 5-6 nap alatt bomlik le az anyag azért kell pótolni, vízcsere nem szükséges ugyan a termék használata után de hetente amúgy is cserélni kellene főleg ha betegek a halak. Szerintem 5 nap elteltével a vízcsere után ismét adagolhatod újabb 5 napig. Semmit nem tudunk a cuccról én legalábbis nem, de elég ártalmatlan szer lehet ha betegek a halaid azt tanácsolnám, hogy kezeld gyógyszerrel és ezt a vitamint pedig a lábadozási időszakban ill a későbbiekben megelőzésre. Azt akarom mondani, hogy nem hagyatkoznék erre a szerre, ez nem gyógyszer ha baj van azonnal lépni kell mert az az 5-10 nap tökölődés és vitaminozás a halak életébe kerülhet normális gyógyszer nélkül.
2016. máj. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!