Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elöbb utóbb kijönnek egymással?

Elöbb utóbb kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Volt két pillangó sügerem, az egyik elpusztult, és hoztam egy nőstényt, de ahogy jobban megnéztem, az is nőstény volt amelyik itthon van nekem. A régebbi nőstény kergeti az újjat. Ez csak egy ideig fog tartani? Vagy örökké menni fog a kergetőzés? Az előző hallal is kergetőzött az elején de aztán összeszoktak, viszont annak a nemére nem emlékszem. Kifog békülni a két lány? Nemhiszem hogy visszavennék a boltba, úgyhogy ha nem apad a kergetőzés nemtudom mit fogok vele csinálni. :(
2016. máj. 24. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor akvárium? Csak ők vannak?
2016. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*mekkora
2016. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
90 liter. Van még 8 neon és 3 hím guppi
2016. máj. 24. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
van elég búvóhely? sajnos sanszos, h kergetni fogja folyamatosan, nekem 140 literbe is üldözte a hím a kisebb nőstényt.
2016. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mellesleg nagyon érzékenyek az ammóniára, nitrátra is. menny i vizet cserélsz hetente?
2016. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hetente 20%-ot
2016. máj. 24. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
és a szűrésed milyen?
2016. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha van karantén akváriumod, meg egy kis szűrőd, rakd külön 2-3 napra a régit, (leszívott akvárium vízbe) a rendes akváriumba meg ültess egy növényt, vagy tegyél be valamit.

Utána rakd vissza, és várj pár napot. Néha segít.

2016. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2 szűrő van bennt az akváriumban de nincs karantén akváriumom. Viszont ma kicsit felbátorodott az új hal, és már evett is.
2016. máj. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!