Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 300l es akvariumban sok...

Sanyi11111 kérdése:

Egy 300l es akvariumban sok novennyel megferne egymassal több hím betta?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet probalni, de 2nel tobb szerintem nem, maximum 3 de az mar rizikos. Elegge hely igenyesek, vagyis ha van helyuk kihasznaljak, es azt biztosra vehetd hogy elobb utobb meg tepik egymast ha nem is olik meg. Nagybannfugg attol is hogy milyen az illeto bettak vermerseklete, nekem volt egy nagyon szelid bettam, de meg is oltek a nostenyek szegenyt. Viszont amelyik most van az a szoges ellentete. Lattam hogy irta valaki 120-150 koruli akiban volt neki 2 de 1/100 esely hogy szepek is maradnak.
2015. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Én tartottam régebben 2 hímet és 4 nőstényt együtt egy szintén 300 literes jól növényesített akváriumban, mondhatni gond nélkül. Egyformán erős és nem túl heves hímeket fogtam ki, így csak pózolás volt a határvonalon és nem tépték meg egymást, nem kellett szétválasztanom őket. A nőstényeket is meg-meg kergették de elég helyük volt egy ekkora akváriumban elbújni. Mindegyik hal védte a saját kis területét de nem voltak durvák, a mostani sügéreim keményebben összecsapnak néha. Mindezek ellenére csak akkor próbálkozz ha van helyed különtenni őket ha szükséges, sok esetben nem nem ilyen békések, sőt akár két nőstény is durván megtépheti egymást. Nem akartam azt írni, hogy nem lehet, mivel én is tartottam így, inkább úgy fogalmaznék, hogy nem biztos hogy jó ötlet.:D
2015. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem.
2015. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!