Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem bírom tisztára mosni a...

Nem bírom tisztára mosni a kavicsot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már kiengettem a vizet egy pár napja, hogy lecserélem az aksiba és volt még fehér kavicsom(boltban vásárolt) és gondoltam bele teszem!előtte vagy 5* kimostm!felengedtem az aksit és tiszta fehér volt a víz!aztán újra kiszedtem és még vagy 15* ki mostam a kavicsot de még mindig nem jó!mit tegyek hogy mossam ?
2012. márc. 8. 19:37
 1/5 Ref válasza:
Kifozni próbáld meg!
2012. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tedd bele szitába és bő vízzel mosd addíg amíg nem jön tiszta víz alóla. De szerintem ha beteszed az akváriumba egy kifőzés után akkor ha megfelelő szűrőd van akkor gyorsan letisztul h kicsit felhős is a víz.
2012. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fehéres színű akkor én dolomitra gondolok. Nem fogod 100% kimosni. Picit mindig színezi a vizet, de nem gáz. Néhány óra alatt le ülepszik szépen.
2012. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy másnapra leüllepszik ha csak simán berakod az akváriumba, és ha a szűrőt járatod a kiszívja az apró porokat. Nem tudom, ki kell próbálni.



Nekem van egy zacskó kék kavicsom, abból meg ömlik a kék festék. Csak ki akartam próbálni milyen lenne egy kis nano akváriumba, de miután egy órát mostam, úgy döntöttem inkább nem rakom bele, mert még mindig fog. És nem is értem hogy ilyet mért árulnak akvarisztika boltban, amikor teljesen használhatatlan.

2012. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de attól hogy egy kicsit fehér a víz a halakat bele tehetem?

Köszönöm a válaszokat!!!

2012. márc. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!