Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen hal ikra?

Nikolas Kidman kérdése:

Ez milyen hal ikra?

Figyelt kérdés

Ilyen halaim vannak:

[link]

3 xifo (2lány 1 fiú)

1 anci

1 páncélosharcsa

1 zebra dánió, piros-fehér kivitelben.


[link]

[link]


Úgy tűnhet hogy xifó ivadék, de azért nem tartom valószinűnek, mert minden ellésnél kb.5-6 hal született, de egy fekete is volt köztük általában.

(és úgy hallottam hogy a xifo elevenszülő)


2016. júl. 5. 11:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Már megpróbáltam, és marhajól összetart az akvárium, én nem, de egy ismerősöm gyereke 3 éves, fördött is benne tavaly nyáron.

Túltöltöttem, csináltam benne hullámokat, de jól bírta a strapát.


Íme a kép a kínzóteremről:

(Koszosan)

[link]


Tisztán:

[link]


A picik:

[link]

[link]


És:

[link]

2016. júl. 6. 14:13
 22/27 anonim ***** válasza:
34%
51 % os vagyok ,a z intelligencia tényleg a %-al arányos :DDD borzasztó látvány a halaidat nézni abba a valamibe,a kicsiket minek rakod külön egy szűrő nélküli kínzókamrába? tényleg reménytelen vagy... az akva sokba volt, nem számoltam, ha szeretnéd csinálok még róla képet :P
2016. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
34%
szép az összeívásról a linked, csak azok azonos nembe tartozó fajok.... pl tropheus pempa öösze tud ívni tropheus bulu pointtal, de az anci nem fog a zebradánióval :D:D:D:D:D: istenkém ....
2016. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

lőttem még párat neked tesó:


[link]


[link]



[link]


bocs a fos minőségért...

2016. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Amikor még nem volt meg a Fiú xifo, az első pár hétben születtek kishalak, megkérdeztem valakit hogy mit csináljak velük, azt mondta hogy különítsem el őket, hát egy negyed literes befőttesüveget belógattam a 25-ösbe, majd a 3 kicsi halból eggyet elkaptam, és beletettem, cserélgettem a vizét, stb...

aztán szereztem egy 5 literest, beletettem azt az egyet, amikor nagyobb lett, akkor tettem vissza a 25-ösbe.

Az az egy maradt meg a háromból. Mondták hogy a halak kannibálok, de nem hittem hogy ennyire.Mind a két kishalat megették. Ami megmaradt, az a képen a teljesen narancssárga xifo, a nagynak a lánya.

Hát ezért teszem külön a kicsiket, a nagyoktól.


Azt pedig nem tudhatom, hogy melyik faj melyikkel...

Multkor olyat hallottam hogy egy oroszlán minden héten egyszer élő vacsorát kap, de egyszer nem ette meg, hanem összehaverkodott vele.

Érdekesen festett egy képen a kecske meg az ororszlán...egymás mellet fekve...reggel ébredve...


Szerintem nem lenne ennyi kishal, ha valóban nem tudnának ellenni, még ebben a kis vízben is.Ma megkérdeztem a díszhalast, azt mondta hogy ingyen átveszik a halakat.Ha esetleg nem jönne össze a 80 literes, meggondolom.

Keringés néküli víz? ha beleteszek egy szivattyút, akkor örvényt csinál, és még kevesebb lesz a hely! ezek a kishalak különben sem szarnak annyit mint a nagyok, azt meg kiszívom egy vívószállal kéthetente.


Igazából engem nem a halak szépsége miatt vonz az akvarisztika, hanem azért mert ha betenném a nappaliba, a tévé helyére, akkor ugyanúgy el lehetne nézegetni órahosszat hogy hogy úszkálnak. Egyedül ami tényleg teszik, az a betta.

Jóéjt!

2016. júl. 6. 23:44
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
nem való neked élő állat, nem keringető kell hanem biológia szűrés... nulla a tudásod.. ha nem halak vonzanak akkor miért nem csak növényt tartasz, miért kínzod a halakat? a növények legalább hamarabb jelzik ha gond van...
2016. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
nem érted, te 2 bites agyúú,h egyik halad se tud összeívni? csak azonos nembe tartozók tudnak... leírtam már ,de semmi értelme nincs, fújod a marhaságot továbbra is...
2016. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!