Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet benne tartani? Nem...

Lehet benne tartani? Nem lenne gond?

Figyelt kérdés
Régebben voltak hörcsögeim és akváriumban tartottam öket. Szeretnék most halakat és megvan az az akváriumom. Kitisztitottam meg minden és abba szeretnék majd egy akváriumot berendezni. Nem baj hogy volt benne más állat is? Egyik ismerősöm azt mondta baj de nem értem miért lenne ha ki van takaritva..

2016. júl. 12. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendes akvárium, akkor nem baj, de ha terráriumként vetted, akkor nem biztos, hogy jó ötlet.

Pl. A ragasztó a víz miatt feloldhat és nem arra tervezték, hogy tele legen vízzel: könnyen mgrepedht, összetörhet.

Mekkora?

2016. júl. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
80 literes és konkrétan nem tudom de 5 napig csordultig töltöttem tesztelés képpen de semmi baja nem volt
2016. júl. 12. 03:13
 3/6 patterson ***** válasza:
alaposan mosd ki ecettel,soxor öblítsd át.ennyi
2016. júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
A terráriumoknak az üvege szokott túl vékony lenni. Egy terráriumot sokszor emelgetsz, heti szinten ki kell gányolni, ezért fontos, hogy ne legyen nehéz. Ezzel szemben egy akváriumot jó esetben évekig nem mozdítanak meg, viszont az üvegnek el kell bírnia a víz súlyát. Szóval a lényeges kérdés: milyen magas az akvárium és hány mm vastag az üveg? Az, hogy pár napig bírta nem jelent semmit. Ha vékony az üveg, akkor középen hordósodik, gyűlik benne a feszültség és egyszer csak egy kissebb behatásra is képes megadni magát. Mondjuk elmegy a ház előtt egy teherautó, beremeg a padló és reccs.
2016. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3, teljesen kitakarítottam

4, elég nagy most pontos adatokat nem tudok mondani de jó vastag falú ezért is akváriumnak mondtam

2016. júl. 12. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor mérd le az üvegvastagságot, meg az oldalakat... :) talán valaki úgy érdemben is hozzá tud szólni. :)
2016. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!