Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halaim legyenek 54...

Milyen halaim legyenek 54 literbe?

Figyelt kérdés
Szóóóóval most fogok kapni egy 54 literes aksit és anyukámmal együtt fogjuk gondozni a halakat (12/L ) . Anyukám úgy van vele hogy amit egyszer elolvas valami szar oldalon az úgy van és kész és mindenki más hülye. Pl ezért élt eddig a bettánk 10 literbe vettem vna neki nagyobbat de anyukám azt mondta h elég neki hiszen ezt mondta a boltos.(aki amúgymég egy vízinövényt sem tudna felnevelni a mondatai alapján. Szóval gondoltam guppikra meg ha lehet akkor mondjuk platti (?) Meg pár kisebb csapathal amik kicsit mozgékonyabbak pl neon de úgy tudom nekik 80 liter a minimum. Guppiból szeretnénk nőstényeket is van kinek odaadni a kicsiket. Szóval milyen halaink legyenek? Ancit és blackmollyt is szeretnénk de a mollynak azt hiszem nagyobb kell.

2016. júl. 19. 15:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszönöm és igen szettbe akarjuk venni mert anyukám szerint úgy olcsóbb,és majd ha vmi nem elég (majd megkérdezem itt akkor veszünk hozzá nagyobb teljesítményűt de ha vki tud egy jó szettet ami nagyjából olyan amilyennek lennie kell+ még az ára is megfizethető (anyukám olyan 30.000 ft akar rászánni a szettre) :( itt tényleg nem sok minden függ tőlem :/
2016. júl. 19. 19:25
 12/24 A kérdező kommentje:
jaés még valami ... Nemtudom,hogy melyik halnak lenne elég a 10 liter ilyen ,,halbölcsinek " (xd) de a 10 liter még mindig rendelkezésre áll ugye karantén aksinak vagy pedig ugye ha lehet bölcsinek(röhejes kifejezés tudom de nemtudom nagyon máshogy megfogalmazni hívjuk bölcsinek )
2016. júl. 19. 19:28
 13/24 A kérdező kommentje:
meg a guppi amúgy is kannibál halfajta úgyhogy max egyszer különítenénk el hátha úgy nem lenne annyi pici
2016. júl. 19. 19:29
 14/24 anonim ***** válasza:

tudom ,h gyerek vagy, de te is belátod, h mi a költséghatékonyabb. megveszitek 30 ezerért amire aztán legalább 15 ezret még rá kell költeni. Jó pár hal elhullik, mert kevés a biológia szűrés, jó pár növény elpusztul mert kevés a fény. Ez megint nem kis összeg.

Vagy összeraktak szintén 30 ezerért egy működő akváriumot ? :) El tudod, dönteni ,h melyik éri meg jobban. Egyedül a lámpa nyomja meg az összeget, azt akár használtan is tudtok venni. Sőt lehet még többet kellene a szettre költeni, mert a tetővilágításba csak 1 cső van, amibe nem tudsz még 1 csövet eszkábálni, szóval kuka a tető.

2016. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ha lesz guppy nőstény meg hím akkor folyamatosan lesznek kishalak, amik jól leterhelik a vizet. eladni nem lehet őket, nem javaslom őket. 10 literbe pár hónapig tudod őket tartani, aztán mit kezdesz velük?
2016. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Inkább pár hétig...

És 6 nőstény guppi folyamatosan szüli az újabb guppikat.

Szóval ez tényleg nem ajánlatos, jó esetben eledelként lehet eladni ragadozó halak, teknős számára.

2016. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
hű igaz.... ÉS igen mindenkinek igaza van de az az igazság hogy nekünk akár hányszor voltak guppik még soha egy kicsi se nevelkedett,mert megették a nagyon :/ Megértem tényleg amit mondtok de sajnos nem rendelkezem negatív tapasztalattal ezért sem tudom annyira elképzelni :/
2016. júl. 19. 20:45
 18/24 A kérdező kommentje:
a kommenteket várom egészen szeptemberig úgyhogy..
2016. júl. 19. 21:19
 19/24 anonim ***** válasza:

inkább te tanulj szeptemberig, és amit nem értesz azt kérdezd meg :)


kezdésnek:


[link]

2016. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ezen már túlvagyok de azért köszi
2016. júl. 19. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!