Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek egy 8...

Mi a véleményetek egy 8 szögletes akvárium berendezéséről, szépségéről?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 20:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
én középre valami olyan növényt tennék, ami kitakarja a túloldalt. így csak körüljárva lehetne felfedezni az akváriumot. Nem írod, mekkora a medence, illetve az anyagi lehetőségeid, de ha nem túl szűkösek, én úgy rendezném a terepet, hogy a terep folyamatos átmenetet képezzen, de mégis minden oldalról más arculatot mutasson: Egyik részen sziklás meder, másik részen korallzátony, harmadik részen hajóroncs stb.
2016. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

az lenne még rusnya akvárium D:D:D::D egyik oldalra koponya nem ? :D::D:


jó lenne tudni, h mekkora. a halaknak az alapterület számít így valószínű csak kisebb halaknak lesz alkalmas. ha neked tetszik akkor jó, úgyis te fogod nézni. berendezni mint bármelyik más akváriumot.

2016. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%

kedves #2, több akváriumom is van, és eddig még mindenki megcsodálta őket, hogy fantáziadúsan vannak berendezve, és senki sem mondta, hogy rusnyák lennének

bár koponyát valóban nem tartok bennük én se

2016. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

mert dilettánsok látták, valamire való akvarista a természetet próbálja másolni, nem giccses tenger...


lásd:


[link]


egy szelet a tanganyika tóból.

2016. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%

kerti tónak tökéletes lenne, akváriumnak számomra színtelen és sivár.


az akvárium nekem egy víz alatti mesét jelent, egy megvalósult színes, pazar csodavilágot, amiről a Nagy Korallzátonyról bemutatott filmek, meg az Ariel, a kis hableány meséje jut eszembe.

És ez nem giccs, hanem mese és varázslat.


Természetet másolni meg az tud, akinek van kellő pénze és helye hozzá, mert egy 25 literes akváriumban ez nem működik.

2016. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
miért ne működne? csak ügyesnek kell lenni, mellesleg 30 liter alatt halat se lehet tartani, ha mesevilágot szeretnél akkor tartsál gumihalat, ha korallt akkor csinálj tengeri akváriumot. a természetes élőhelyek már csak ilyen "sivárok". gondolod a halaid is hogy díjazhatják a színes kavicsot a műnövényt...
2016. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

ezt a mese világot nem tudom hova tenni továbbra se,már ne haragudj , de ritka nagy bohóc vagy :P

tessék további "sivár" biotop akváriumok:


[link]

2016. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%
gondolom megnézni nem fogod ezért leírom ,van közte 20-30 literes biotop is... aminek a berendezése filléres tétel ha nem vagy egy szerecsétlen aki mesevilágot épít :D
2016. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
ha pedgi csodavilágot szeretnél akkor ne a halaidat szívasd vele ,hanem vegyél be egy kis lsd-t xD
2016. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%

nincs benne műnövény, csakis igaziak, és 25 literen működik komplett ökszisztéma csigákkak, férgekkel, rákokkal, halakkal évek óta úgy, hogy tvaly már be kellett indítani egy második akváriumot, mert olyan sok kis halam született.

A díszlet is teljesen természetes, kagylók, fatörzs, kókuszhéj, sziklák, színes folyami kavics, egyedül a korall polyetilén, mert ugyebár abból nem lehet igazit venni.


Évek óta nem kell se növényeket, se állatokat vennem, mert minden él és virul, és semmi jele, hogy bárki rosszul érezné magát.

Sőt, olyan narancs, meg aranyszínű guppikat "sikerült kitenyésztem akaratlanul is, amilyet sehol nem veszel boltban! :)

2016. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!