Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettem halakat és az...

Plants vs zombies kérdése:

Tegnap vettem halakat és az auqvariumut fel töltöttem vízzel amikor haza értem at mostam a kavicsokat amiket vettem hozzá és sötét a viz tegnap óta és nem ülepedett le az kosz vagy vmi MIT kellene tennem h szép tiszta viz legyen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy 4-5 hétig üresen kell járatni az akváriumot, mielőtt a halakat beleteszed? Az aljzatot pedig többször kell átmosni, addig amíg nem lesz tiszta a "leve".

Milyen halakat vettél? Milyen a szűrő és a víz hőmérséklete? Mekkora az akvárium?

2016. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom olvasásra: [link]
2016. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első jól leírta. először kellett volna szépen megvenni minden felszerelést, beállítani és járatni az akváriumot, halak nélkül. azok a legutolsó lépés kellett volna,hogy legyenek, amikor már beállt a víz stb.

vedd ki szépen a halakat és tedd rendbe az akvárimot. amit nem mostál el azt mosd el mégegyszer.

milyen szűrőd van?

2016. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindent szarul csináltál az akvarisztika nem így működik, gondolom fogalmad sincs arról, h mi az a biológia szűrés a halaid halálra vannak ítélve. az ammónia nem fog magától eltűnni...
2016. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
istenem mikor múlik el a tévhit, hogy a haltartás egyszerű és annyi hogy belelódítasz egy adag vizet meg halakat egy akváriumba???
2016. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!