Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Este, sötétben utazni? 15/L

Este, sötétben utazni? 15/L

Figyelt kérdés
Nos, a sulim egy igazi álomsuli, a baj csak az, hogy mivel minden délután elég sokáig kell bentmaradnom (5-6), ezért a hazamenetel elég húzós. Vagyis például télen, sötétben nem szívesen császkálnék, a metró felé, főleg hogy a sulim a VIII.-kerületben van. Nem tudnak értem jönni sajnos. Mit tehetnék?

2014. júl. 3. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:
+ kb. háromnegyed óra alatt érek haza
2014. júl. 3. 15:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjetek többen csak van arra dolga még rajtad kívül is oszt.társnak vagy akárkinek. Odamész hozzá és mondod neki, hogy menjünk együtt! Ennyire egyszerű! Én F létemre is ezt csinálnám a 8 ker nem a legjobb hely szépen szólva sem. MEglátok egy normális, szimpatikus srácot és mondom neki, hogy menjünk együtt és ha van haverja hívja őt is. Tuti biztos h nem csak te jársz metróval haza a sulidból! :D
2014. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tarts magadnál paprika sprayt! :D
2014. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, hát remélem hogy azért lesznek emberek arrafelé, mert idén fogok felvételizni.
2014. júl. 3. 16:19
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nahm? Ért valami attrocitás vagy már tök nyugiban közlekedsz?!
2015. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!