Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalam uszonyán jól...

Az aranyhalam uszonyán jól kivehető az erezetesség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap csak az akvárium alján fekszik és nem eszik 4 napja! Nem szeretném hogy elpusztuljon!:( Eddig sosem csinált ehhez hasonlót!

2016. aug. 18. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium milyen a szűrés mennyi a hőmérséklet és mennyi vizet cserélsz hetente?
2016. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
úgy érzem ez egy ilyen 30 literes, szűrő nélküli történet lesz...
2016. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eggyáltalán nem. 200l akvárium, hetente 3/4 víz csere, a szűrőt nemtudom pontosan mert nem én vettem de elvileg 250es 300les akváriumot simán elbír, ahogy nézegettem így napközben a vizet (gondoltam hátha ettől van) 18-20°C között mozog. Arra is gondoltam hogy magányos mert egyedül lakja az akváriumot.:(
2016. aug. 18. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Heti 75% vízcsere nagyon rengeteg, gyakorlatilag sokkolja a halat, ettől is lehet. A szűrő pontos típusát le tudnád írni? Vagy legalább azt, hogy külső vagy belső(ha külső akkor azt is, hogy milyen töltete van).
2016. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Októberben lenne 4 éve hogy nállunk van és most nemtudom mi tévő legyek, hogyan tudnék rajta segíteni :(
2016. aug. 18. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Hetente 3/4 vízcsere??? Az probléma.

Ekkora akváriumnál 30% 2 hetente elég.

Társas lények, szóval ja..

A szűrőre kiír dolog meg semmit nem jelent, van olyan szűrő, amire 4-600 liter van írva és éppen elvisz egy 60-80 literes akvát.

2016. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elnézést kérek tévedtem. a 2 heti 30% vízcsere nem biztos, h elég , meg kell mérni a nitrátot és ahhoz igazítani, úgy tudom hidegebb vízben már kevesebb is jobban mérgez. a szűrő pontos típusa jó lenne , mert akár lehet ammónia, azt meg vízcserével nem tudod rendesen kontrollálni mert 2-3 nap alatt meg tud rendesen ugrani. és jó lenne tudni azt is ,h hány darab hal van... csak a lényegek maradtak le :)
2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha valami kis belső szűrőd van akkor mind1 milyen a típusa, mert az tuti nem elég bármit is ír a gyártó a dobozára, esetleg ha nem powerhead+ nagy szivaccsal szűrőd akkor lehet elég belső szűrő. ha nincs ilyened akkor érdemes beszerezned, mert akkor nem fogja túlélni a hal, és képet is csinálhatnál a halról.
2016. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szűrő Aquel fan 3 plus belső szűrő és csak 1 aranyhal van az egész akváriumban.
2016. aug. 18. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
egy képet dobhatnál arról a 200 literesről :)
2016. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!