Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet-e valamilyen fajta...

Lehet-e valamilyen fajta teknősöm? (infók lent)

Figyelt kérdés
Na szóval kaptam halakat (gondozom is őket),de de unom,mint az emberek kb.:99%-a.Szeretnék egy teknőst(tök mind1 h milyen de én ékszerteknősre gondoltam)Van egy 11 l-es akváriumom kaviccsal meg műnövénnyel,levegőztetővel és vízmelegítővel és egy hőmérővel.Mennyibe kerül egy teknős?A kajája meg ami kell hozzá???
2010. ápr. 20. 14:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
BOCSI EGY 1 ESSEL TÖBBET ÍRTAM!!! 11 LITERES!!!!
2010. ápr. 20. 14:21
 2/15 anonim ***** válasza:
Először is add el valakinek a halakat utána lehet teknősöd. Én a királyteknőst ajánlanám, mert sokkal sokkal lassabban nő! Az etetése nem tudom pontosan mennyibe kerül, de annyira sokba nem. Illetve arra kell még gondolnod, hogyha remélhetőleg a teknősre nem unsz rá akkor idővel majd nagyobb akvárium kell neki, tehát nézd meg, h van-e elég hely a szobádban hozzá!
2010. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén,hogy egy polcon van az akvárium :D ez gáz?.De a teknős mennyibe kerül??? és hány literes akváriumra gondoltál???:D
2010. ápr. 20. 14:42
 4/15 anonim ***** válasza:

A sárgafülű ékszerteknős nem drága valami, kb. 2500-3000 forint. Kavics, műnövény, melegítő szuper, hogy van, ezt már nem kell venni. Levegőztető nem kell, mivel a teknősnek van tüdeje. :) A 11 literes aksi egyelőre jó lesz, de hamar kinövi majd. Kell még egy kilépő és a kilépő fölé egy lámpa, hogy tudjon napozni, ez nagy fontos. A kilépő lehet akár egy nagy kő, vagy tégla, lényeg, hogy a kisállat könnyen ki tudjon rá mászni. Lámpának jó a legegyszerűbb, 1000 ft-os spotlámpa.


A kaja nem drága, legjobb egész apróhallal eteni, de lehet tubiflexszel, teknőstáppal stb.


A halakkal ne tedd össze, hamar levadássza őket. :))))

2010. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt amúgy mindent megtalálsz, amire szükséged van + tapasztalt teknőstartók járnak ide.

2010. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt egy képe(nem tudom hogy segít-e)ennyi hely van a polcon.Elég???(nagyon remélem hogy igen :S)
2010. ápr. 20. 14:55
 7/15 A kérdező kommentje:

Ja nem adtam a linket :D

ITT VAN

[link]

ITT VAN

2010. ápr. 20. 14:56
 8/15 anonim ***** válasza:
az az akvárium kb 1 hónapig lesz elég neki! am az ára 2500-3200 ig mehet! kaja az nemdrága (mihez képest?) ha zt vesszük h a halaknak ha a drága lemezeset veszed ami 700 és kitart 2 hónapigis, akkor a teknős etetése drága... mivel h a halaknak majdhogy nem elég is a lemezes, de a teknősnek ezzel szemben kell fehérhal (nemdrága) kell szívmix kell valami rákféle és lehetőleg műzli! ezek nembiztos h mind kellenek az igaz! 8attól függ mennyire válogatós állatkád van) nekem a 700 ftos rák ami kb negyed kiló 1 hét! igaz nagy tekik vannak, de a tied is lesz nagyobb :) remélem h segíthettem!
2010. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor lemondok róla mert nincs nagyobb hely... :( Milyen állatot tudnátok ajánlani???
2010. ápr. 20. 16:20
 10/15 anonim ***** válasza:
nemkell lemondani róla! ott a "sok hely" a polcon! ahoz kell venni egy terráriumot ami ugye nem olyan magas inkább a szélesebb és hosszabb! a tekik nagyon jó kis kedvencek nekem elhiheted! a legjobb lenne ha csináltatnál neki medencét a helyhez mérten!
2010. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!