Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet-e valamilyen fajta...

Lehet-e valamilyen fajta teknősöm? (infók lent)

Figyelt kérdés
Na szóval kaptam halakat (gondozom is őket),de de unom,mint az emberek kb.:99%-a.Szeretnék egy teknőst(tök mind1 h milyen de én ékszerteknősre gondoltam)Van egy 11 l-es akváriumom kaviccsal meg műnövénnyel,levegőztetővel és vízmelegítővel és egy hőmérővel.Mennyibe kerül egy teknős?A kajája meg ami kell hozzá???
2010. ápr. 20. 14:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jójó.Csak az a gáz,hogy anyukám még nem tud róla és a halakra is annyit költöttem és kitudja mennyibe kerül egy terrárium csináltatása.Meg még egy éve sincs hogy megvettük a halakat.És anyám max akkor engedné meg,ha már csak max 1-2 dolgot kéne venni(nemhogy még csináltatni).De persze ezt ő mondaná.Én nagyon akarok teknőst...
2010. ápr. 20. 18:10
 12/15 anonim ***** válasza:
És mi lesz ha a teknőst is megunod? Neked inkább plüssállat való! Már bocsi..
2010. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudod mi a gáz?: hogy ha unod a halakat a teknőst is unni fogod, az se csinál többmindent. gyrészt. másrészt h egy 11 literes akváriumba egy bébiteknős se nagyon fér el. és ezek nagyon gyorsan nőnek és ha majd megnő és megunod azt is mit csinálsz vele? inkább ne legyen semmilyen állatod.Ha már megkérdezted.
2010. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Héhéhé!

Ti félreértettétek.Én nem untam meg a halakat.

Sőt szeretem is őket...

2010. ápr. 21. 15:04
 15/15 A kérdező kommentje:
JA BOCSI 1000 BOCS DE TÉNYLEG,AZT AKARTAM ÍRNI HOGY LEHET HOGY MEG FOGOM UNNI MINT AZ EMBEREK 99%-A...MÉGGYSZER EZER BOCS
2010. ápr. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!