Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen talajt és mennyit?

Milyen talajt és mennyit?

Figyelt kérdés

Szeretnék berendezni egy 80l-es akváriumot. kb. 3-4 fajta növény lesz benne, belső szűrős. Milyen aljzat lenne a legmegfelelőbb? Nem szeretnék túl drágát és pepecselőset sem(értem ezalatt a 2 hetes előáztatást stb..)

A tetejére díszkavicsot tennék majd és a növények tápoldatot is kapnak majd hetente. Linkeket és tanácsokat egyaránt elfogadok.



2016. szept. 18. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Fontos lenne még, hogy mennyit vásároljak majd?

80l es az aksi és 4cm táptalajt gondoltam +2 cm díszítő kavics.

2016. szept. 18. 11:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Fontos lenne tudni hogy milyen halak lesznek benne, ha lesznek egyáltalán. Mert ha szeretnél mondjuk páncélos harcsákat, legmegfelelőbb lenne a gyöngy kavics. Ez olcsó nem pepecselős és szép is. A növényeknek szinte mindegy, ha sötét talajt választasz nagyon szépen kijönnek az élőlények színei. Keress valami olyat ami nem túl durva vagy éles mert a növények nem szeretik.

A mennyiségben sajnos nem igen tudok segíteni...

2016. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uh nagyon szépen köszönöm!

Igen szeretnék, sügér,neon és páncélos lesz benne.

Nem is gondoltam h a növényeknek mindegy..

sokat segítettél.Köszi!

szerintem 5kg-ot veszek.

2016. szept. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!