Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » TOLNA megyében van valakinek...

TOLNA megyében van valakinek valami olcsó akváriumhoz kapcsolódó dolga?

Figyelt kérdés

van egy 16 literes akváriumom, de most lesz kicserélve kétszer ekkorára(32 L), mert kapok ajándékba, sehol nem tudtam olcsón szerezni vízmelegítőt és szűrőt,

és ha találok olcsón akkor a postaköltség a túl drága, tud valaki TOLNA megyében olcsón, ezt a két dolgot, esetleg akváriumot nagyobbat, vagy valamit.

bármit.


2010. ápr. 24. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is Tolna megyében lakom,és az egyik ismerősömnek pont most vittél el az akváriumát valahova,de lehet,hogy tudok néhány dolgot szerezni onnan... Majd megkérdezem:D ha érdekel akkor írj ide: dzsenni1997@citromail.hu
2010. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezt. 2000 Ft+990Ft postából mindened meg lesz ami kell.

[link]

Ha félsz, hogy átver az eladó, akkor vedd meg utánvétel. Akkor 1500FT a posta. Bár ennyi eladás után bízhatsz benne.

2010. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!