Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettával kapcsolatban kérdeznék?

Bettával kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy én rendeli akarok 1 bettát pl thaiföldről

Na mostmár hogyha sok levegőt és vizet rak a csomagba az árus,jól megeteti a halat,akkor mennyi az esélye annak hogy élve érkezik meg a hal?

Pl 2 hét körüli időt számolva?



2016. okt. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

sanos elég kicsi mert a sok kajától felpuffad és ugyanúgy meghal :(

szerintem vegyél egy kisállatkereskedésben :)

2016. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó helyről kell venni. Én speciel tudok olyat aki garanciát vállal az élve szállításra, ha elpusztulva kapod meg akkor nem kell kifizetni. Boltból tuti nem vennék, ki tudja hány évesek , meg mióta vannak katasztrofális körülmények között, lehet a hal szervezete már végleges károkat szenvedett el, nálad 2 hétig élne még ha tökéletes körülményeket is teremtenél neki. A hím 12000 ft a nőstény 8000-10000 ft szokott lenni.
2016. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*visszafordíthatatlan károkat
2016. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a dolog privátba megadom az importőr elérhetőségét. Afrikai vadon fogott gébsügéreket már vettem tőle, nem volt velük gond.
2016. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!