Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Össze tudnátok nekem állítani...

Össze tudnátok nekem állítani egy jó akváriumot?

Figyelt kérdés
30 liter lenne egy db bettával. kéne egy bettának való szűrő bele ugye tető , meg világítás.

2016. okt. 23. 12:28
 1/6 A kérdező kommentje:
jaés mindez olcsón lehetőleg 20.000 alatt
2016. okt. 23. 12:29
 2/6 patterson ***** válasza:
30 l elég lehet 1 bettánek,az igaz,ám látványnak nulla,dísznek semmi...keress a neten belevaló szűrőt,világítást,aljzatot,netán növényt...vegyél vagy csináltass olyat aminek van teteje...
2016. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szia igen eddig én is eljutottam hogy mi kéne. csak az nem hogy MILYEn mert én kezdő vagyok. fél éve minden nap foglalkozok az akvarizálással az interneten képzem magam meg minden de ebben nem vagyok otthon
2016. okt. 25. 20:55
 4/6 patterson ***** válasza:
mi milyen ???
2016. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 patterson ***** válasza:
ha megvan a méret,liter,ahhoz keresel szűrőt,világítást,nem itt,hanem a gúgliban !
2016. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
milyen márkájú meg hogy bettának 300 l /h kell vagy eleg kisebb mert ugye nem szereti az erős áramlást
2016. okt. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!