Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Növénytápozás hogyan és...

Növénytápozás hogyan és milyen növénytápokat vásároljak?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam a 200 literes akváriumomat növényesre. Nem nagyon értek hozzá, de olvasgatok fórumot stb a tápozásokrol. Belekezdtem növényezni, kb már 5 hónapja. Vettem manado 25 liter álltalános növénytalajt,alá pedig Aquabasis plus növényi talajt,5 litert, Fényem 4x 38 watt, Szürésem egy Ehiem, külső szűrő ami 700 l/ó,Mellete van egy 1500 L/ó házi készitésű pvc csőbol készült 16 literes külsőszűrő, vízcsere heti 30 %, Nővényeim növekednek, de elég lassan,de van ami stagnál nem fejlődik, viszont levele gyönyörű szép,Barnuló, lyukas levelek nincsenek.(nem nagyigényű növények. Eggyenlőre még csak Profitó tápanyagot használok,alga minimális még, az lenne a kérdésem, hogy milyen tápanyagot használjak profito mellé, szeretnék átállni Dr garden re könnyebb a beszerzés. Sajna viztetszteket nem tudok végezni ha csak nem rendelek internetröl, mert a környéken sehol nem árulnak. Van valami megszokott növénytáp kombó?
2016. okt. 27. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nézd végig szerintem: https://www.youtube.com/watch?v=gm58fIk09Uw
2016. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!