Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy nevezzem el a sziámi...

Hogy nevezzem el a sziámi harcoshalamat?

Figyelt kérdés
Tudom, felesleges, de olyan fura, h ha csak azt mondanám, h "hal". Kék, piros színű. :) ma kaptam. :) valami s vagy sz betűs névre gondoltam, de mások is jöhetnek. :) sz értelmes kommeteket köszönöm, a hülyék kíméljenek. :D
2016. nov. 4. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szisza :))))
2016. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Dory
2016. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Inkább azt modd meg, hogy milyen körülmények között tartod? Szűrőés, fűtés, növények, világítás, stb?

Nem rossz indulaból, csak kíváncsi vagyok.

2016. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Fűtés(25-26°C),levegőztető, növények, bújók, fertőtlenített víz, kavics, 50l akvárium, jó minőségű kifejezetten ennek a fajtának való granulátumos kaja. :)
2016. nov. 4. 18:56
 5/22 A kérdező kommentje:
Meg világítás is van. :)
2016. nov. 4. 18:56
 6/22 A kérdező kommentje:
És vettünk neki szúnyog lárvát is. :) azt mondták, néha adhatunk neki. :)
2016. nov. 4. 18:59
 7/22 anonim ***** válasza:
A levegőztető csövére húzz egy szivacsot, magában nem ér semmit... A "fertőtlenítőt", amennyiben metilénkék vagy hasonló GYÓGYSZER, ne használd, ha vízelőkészítő, akkor nincs vele gond. Ha nem járattad az akváriumot üresen, akkor 2-3 hétig cserélj 1-2 naponta 10% vizet és ritkábban etesd. A fűtés mehet 27-28 fokra. Ha a szúnyoglárva szárított, akkor nem sok mindenre jó, ha fagyasztott vagy élő akkor rendben van. Lehetőleg többször kapjon fagyasztott/élő kaját mint granulátumot.
2016. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A levegőztető alatt a szűrőt érted, vagy mit? Mert a buborékozó dísz nem egyenlő a szűrővel.

Mit takar a "fertőtlenített víz"?

2016. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szivacsos levegőztető van. :) élő szúnyoglárvát kap. :) a fűttédt felvettem 28°C-ra. :) vízelőkészítőt raktunk bele. Bocsi, csak nem vagyok tisztába a szakszavakkal. :)
2016. nov. 4. 19:19
 10/22 Salx Narval ***** válasza:
Én viszont azt ajánlanám, hogy a fő tápláléka fagyasztott szúnyoglárva és sórák legyen, néha kaphat fagyasztott reszelt pulykaszívet és tubifexet is, a száraz tápokat kiegészítő kajának ajánlanám heti 1-2 alkalommal. A szív és tubi etetése után tarts egy koplaló napot. A fagyasztott kaját érdemes egy kis szűrőbe tenni és vízsugár alatt felolvasztani, átmosni, főleg a tubifexet és a vörös szúnyoglárvát. Ne etesd túl mert hajlamos a hízásra de az egyoldalú táplálék sem jó főleg ha táp.
2016. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!