Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy nevezzem el a sziámi...

Hogy nevezzem el a sziámi harcoshalamat?

Figyelt kérdés
Tudom, felesleges, de olyan fura, h ha csak azt mondanám, h "hal". Kék, piros színű. :) ma kaptam. :) valami s vagy sz betűs névre gondoltam, de mások is jöhetnek. :) sz értelmes kommeteket köszönöm, a hülyék kíméljenek. :D
2016. nov. 4. 18:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
[link] ilyen szűrő, plusz légpumpa van. :) ezt ajánlották. :)
2016. nov. 4. 19:25
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :) próbálom a lehető legjobbat adni neki. :)
2016. nov. 4. 19:26
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szűrő 50 literbe nagyon kevés...

Az tény, hogy a betta nem szereti az erős áramlást, de ez a szűrő nem túl hatékony ebbe az akvába, maximum kiegészítő szűrésként.

2016. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor milyet vegyek? :O azt mondták, ez a jó, mert nem olyan jó úszók, meg bem szeretik az erős áramlást. :O
2016. nov. 4. 19:38
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy kevés,főleg egy db halhoz :DDD Akkora a szivacsa mint egy átlagos belső szűrőnek amivel 20-30 hal piszkát szűrik meg, ne foglaalkozz a 71 %al...

Tökéletes a bettának.

2016. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Úgy alkot véleményt, h még életében nem szűrt levegővel/szivaccsal, gnodolom vetetne veled egy 20 ezres eheim belső szűrőt... :DDD
2016. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy ammónia tesztet, amivel magad is megnyugtathatod, meg az ilyen "okosokat" is.... :P
2016. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. nov. 4. 20:50
 19/22 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem mindkét megoldás választható előnye és hátránya mindegyiknek van. A motoros szűrőket megfelelő esőztetővel kell felszerelni és úgy beállítani, hogy a felszínt fodrozza vagyis ne csobogjon akkor simán használható Bettáknál, ivadéknál és garnéláknál is. A légpumpásnál én azért tartalékpumpát mindenképp vennék. Én is mondok valamit, hogy bonyolítsam a választást.:D Nekem tetszenek az akasztós szűrők is, fő előnyük, hogy nem vesznek el teret az akváriumból és könnyen tisztíthatóak akár üzemeltetés közben is. Nézegesd meg ezeket is hátha megtetszik, minden árfekvésben és különféle szűrőtöltettel készülnek. A választás rajtad áll, mindegyik szűrés alkalmazható és mint írtam előnye és hátránya is van mindegyiknek.
2016. nov. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) egyenlőre maradunk ennél. :) meglátjuk hogy milyen. :) ahonnan vettük, elláttak tanácsokkal. Ott is ilyen volt, azért is vettem ilyet. :) majd meglátjuk. :)
2016. nov. 5. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!