Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudom hogy lesőharcsa...

Honnan tudom hogy lesőharcsa van -e a tóban?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezed a tulajt, hogy telepített-e, lehalászod, célzottan horgászol rá, radaron látszik egy igazi fenevad, kisétálsz este hallgatni ahogy lecsap, íváskor előjönnek a sekélybe...
2016. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg kell lesni
2016. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ki kell menned naplementekor a partra és figyelned a vizet, forog e rajta harcsa.. Ha van benne akkor félköruszonyokat fogsz látni, ami a farokuszoja... Forog a felszinen.. igy mondják... Ha rabol,persze a felszinen(mert ha fenéken táplálkozik-rabol-akkor nem érzékelhetö) akkor buffanás szerü hangot hallasz még a sötétben is... olyasmit, mint amikor a fürdökádvizébe egy poharat hirtelen belemártasz persze az öblös részével lefele-ütnéd a vizet... olyasmi mint kuttyogatásnál,csak mélyebb, Ha vannak bedölt fák gyökerek érdemes egy belogatni 30-50 cm eresztéken egy élöhal-pioca-giliszta-nadály csokrot és várni! . . sötétedés után,mikor feljön a hari a felszin közelébe táplálkozni,kinálj fel neki élö dévért vagy bodorkát!! .. . Stupekos modszer ami bevált(keress rá).. De ha 30< grammos uszon kinálsz fel kb fél méteres eresztéken egy tenyeres keszeget,kárászt akkor is jo lehet.. De a stupek az igazi(én pecaboltba veszek stupek szereléket)... Fogjál ám!! :) . . . .Nézzél filmeket a harcsafogásrol%% :)
2016. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!