Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetra ex 1200 szűrő légtelenít...

Tetra ex 1200 szűrő légtelenítési gondok?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam beüzemelni ma egy bár használtan vett, de kítűnő állapotban lévő tetra ex 1200 külső szűrőt, de sajnos a legtelenítésnél már elvéreztem. Gombbal lehetetlen volt felpumpálni addig hogy átbukjon a víz a könyökön, megpróbáltam szívni a nyomó végét, akkor átbukott, de amint abbahagytam a szívást ugyanúgy vissza.

Arra gondoltam, hogy most még kevés víz van az akváriumban, egy 15-20 cm (ékszerteknős, nincs mély vízhez szokva, fokozatosan emelem neki) és még nem ér amugy gyárilag bele a kosár a vízig ha a szélére akasztom, azért beletartottam a vízbe, ez viszont okozott plusz egy hajlatot a gumicsövön. Okozhatta ez a kudarcomat, vagy a szűrővel lesz vmi?



#léltelenítés
2016. nov. 9. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
a gomb hajlamos elromlani ,de ha megszívod és a szűrő az akvárium alatt van akkor mindenképpen fel kell töltődnie vízzel, és utána majd magát teljesen légteleníti, kidolgozza magából a levegőt.
2016. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!