Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ikrát rakott a meggyhasú...

Ikrát rakott a meggyhasú sügérem. Mennyi idő alatt kel ki? Azt tudom, hogy kikelés utáni 5. napon kell etetni.

Figyelt kérdés
Főleg személyes tapasztalatokat írjatok! Előre is köszi:)!!
2010. ápr. 28. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltok:(
2010. ápr. 29. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
De régen is voltak halaim! Nekünk is leikráztak és nemsokára kikeltek a kicsik, aztán elkezdték őket enni a nagyok, szóval minél előbb tedd át őket egy kis akváriumba, mert a szülők is megehetik őket.kerestem a kikelési időt de nem találtam sajnos.
2010. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!! már eltüntek az ikrák, de kishal nincs... nem tudom, biztos megtették őket. Azt lehet, hogy az ikrákat legközelebb valahogy kiszedem??
2010. máj. 3. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:
* megették őket
2010. máj. 3. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
mily drámai
2010. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kis halakat szedtem ki egyből mikor kikeltek, mert az ikrát őrzik, de lehet hogy ha olyan helyre teszik le,mint például az üregük egyik fala (persze belülről9 azt ki tudod venni.
2010. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!