Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűzhasú gőte tartható együtt...

Tűzhasú gőte tartható együtt törpe karmosbékával?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
kockázatos...
2016. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább nem kéne.
2016. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet bár még nem próbáltam. A víz is problémás hiszen a gőtének max 22-fok lehet, míg a békának minimum 22-fok kell. Ez azt jelenti, hogy rövidebb ideig elviselik a szélsőséges hőmérsékletet de egyiknek sem ez az ideális hőfok. Két kifejlett példány talán nem tudna ártani egymásnak, de tényleg nem tudom. Azt viszont eltudom képzelni, hogy tévedésből az orra előtt kalimpáló békalábat kajának nézi a gőte.:D Olyan kis béna mindegyik én külön tartanám nehogy bajuk legyen.
2016. nov. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Békés halakkal tartottam már békát és láttam már gőtéket is halak között, ha jól választod ki a halakat ez inkább járható út, bár ott meg a szűrés lenne a problémás pont.
2016. nov. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 elwera ***** válasza:
Valamelyik díszhal boltban láttam őket hogy együtt voltak. Nem bántották egymást.
2016. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem voltak egy helyen, és kutya bajuk se volt!
2017. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Nekem
2017. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!