Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom előcsalogatni a...

Hogyan tudom előcsalogatni a garnélám?

Figyelt kérdés
Már napok óta nem láttam őket!
2010. ápr. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mi az a garnéla?
2010. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dobj be valami ínyencséget

az előttem szóló egy sügér hagyjad rá csak unatkozik

2010. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Este próbáld megfigyelni, egy kis zseblámpa fényénél.Csalikaját is adhatsz neki pl forrázott spenót, saláta, ubi.Nappali világításnál gyakran bujkálnak.Az is lehet, hogy erős a világításod, vagy zavarják a halak, mármint, ha vannak halaid is.
2010. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy vedléskor is eltűnnek néhány napra.
2010. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elején az enyémet hetekig nem láttam.

Aztán felbátorodott és egyész nap kint korzózott... :)

2010. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bagy halakkal együtt volt az üveggarnéla.Eltűntek 1 nap után és nem is láttam őket.Lemondtam róluk,mire egy év után miután elajándékoztam a halakat,jöttek az újak,a kis neonok,pár nap után előúszott egy.A másik sajnos elpusztult a túlélő még mindig él.Van egy red cherrys akváriumom is,csak garnéla van benne,15liter sok moha meg minden ami kell,15garnéla és van,hogy egyet sem látok,úgy el tudnak bújni.Viszont ha forrázott spenótot kapnak előkerülnek:).Próbálkozz spenóttal este zseblámpa fénynél.Ahogy írták.
2010. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!