Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta lány ilyen gyorsan...

Betta lány ilyen gyorsan újbólérleli az ikrát?

Figyelt kérdés
Na szal 2 napja ívott a lány bettám és ugye ívás után rögtön külön is tettem a társa pedig gondozza a már kikelt kis porontyokat. Nem is az az érdekes hanem hogy ismét csíkozódik azaz ismét megjelennek rajta a harántcsíkok és létezik az hogy 2 nap alatt újból íkraképes lenne? Mert én úgy olvastam hogy még újbólérik benne az ikra addig kell neki 1 hónap. PLS help
2010. ápr. 29. 10:31
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Túl gyorsan kivetted,három négy alkalommal is ikráznak egymásután.Csak akkor vedd ki, ha elkergeti a hím.Ha így leikrázott, azután jön egy kb 25-30 napos szünet, az új ikrák beéréséig.Ha elfogadja a hím, tedd vissza és figyeld.
2010. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azonnal vettem ki hanem volt egy 3 órás ívás miután az összes ikrát kipréselte belőle és zavarta csak azután vettem ki és thx a választ.
2010. ápr. 29. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!