Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitöl véres a fátyol farku...

Mitöl véres a fátyol farku aranyhal uszonya?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok segitség. Tegnap még nagyon boldogan uszkált. Tegnap is olyan volt az uszonya. Ma mar szinte csak feküdt. Csak ha etettem akkor pörgött be.

2016. nov. 16. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem megfelelőek a tartási körülmények, vidd vissza a boltba különben hamarosan el fog pusztulni.
2016. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Ha segítség kell akkor adj meg minden információt az akváriumodról , halakról, növényekről, felszerelésről és a takarítással, vízcserékkel kapcsolatos dolgokról, szóval mindenről. Sajnos én is tartási hibákra gyanakszom.
2016. nov. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy előfordul, hogy elfoglalt, túl sok a kérdés esetleg, de meg tudod nézni az alábbi weboldalon:

[link]

Lehet, hogy kielégítetlen szükséglettel állsz szemben és még mindig nem eteted rendesen, szóval olvasd el a honlapon lévő infókat.

Remélem megoldódik nekem nincs halam, csak mesélték!

2016. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

a bökkenő, h a kérdező nem tóban tartja... :DDD

de biztos hasznos számára :DDDDD :PPPPP

2016. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfáradt :(
2016. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár jól érzi magát.semmi baja
2016. nov. 23. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
kamu... dobj róla képet, akkor talán elhiszem :D
2016. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!