Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehetseges ez?

Hogy lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Lassan egy eve mar, hogy leikrazott az anci parom. Ketszer ikraztak. Azota a him elpusztult, es a legtobb ivadekot beadtam az allatkereskedesbe, nalam talan 5 maradt, akiknek sikerult elbujniuk. Mar tobb mint 2 honapja nevelgetem a maradek ivadekokat, kb 3-4 centisek lehetnek. Azonban ma lattam egy hatalmas ivadekot ami majdnem 10 centis volt. Biztosan nem az anyjuk volt, mert felismerem. Hogy lehet, hogy ennyire megnott, amikor minden testvere kb harmad akkora mint o, es ma lattam eloszor ezt a halat? Hiszen minden nap figyelem oket, es ennyi ideig bujkalt volna? Elore koszonom a valaszokat :) Amug egy 150 literes akvariumrol van szo, szoval van helyuk :)

2016. nov. 27. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Oh, es a tobbiekkel ellentetben nagyon ijedos. Alig merek megmozdulni amiota kijott :)
2016. nov. 27. 19:03
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Valószínűleg az első ikrázásból származik és idősebb a többinél, már talán ivarérett is ha közel 1 éves ahogy írod. Lehetnek méretbeli különbségek az egyívású halak között de ennyire durvák azért nincsenek, jobban mondva nem jellemző. Éjszaka bizonyára aktívabb, bár az enyémek nappal is gyakran előjöttek. Idővel bizonyára bátrabb lesz persze azért kerülni kell a hirtelen mozdulatokat.
2016. nov. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!