Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a bettám baja és...

Mi lehet a bettám baja és mivel kell kezelni?

Figyelt kérdés
Megcsipkedte egy másik hal tegnap és most reggel vettem észre,hogy ahol kicsipkedte ott fehéres hálós folt lett,olyan mintha kis penész folt lenne rajta.Tudom ezt neki valamivel kezelni?
2010. máj. 1. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, fogod és külön akiba kell tenni v befőttesüvegbe. Ne félj nem lessz baja levegőztető nélkül mivel labirint szerve van. Nekem is sokszor volt már ilyen és ha külön rakod helyrejön 1 hónap alatt. Ha nem akarod különrakni azt ne tedd:) mert 1. Ugyan úgy folytatódik a harc és kinyírják főleg ha lány

2. Mert társas akiban el is fertőződhet esetleg más csillós paraziták hamarabb megtámadják. Ekkor ha mégis "egybe" hagyod őket akkor önts az akiba Malachitzöldet vagy parakill-t ezek csillós parazita ellen adnak védelmet valamint adj hozzá még egy kis Metilénkéket ( ez általános fertőtlenítő )

2010. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Van egy kicsi 4 literes aksim abba beleteszem még ma,mégis csak nagyobb mint egy üveg.De abban nincs fűtés ez nem gond?Vagy inkább mégis egy üveget bele a nagy aksiba és abban tartsam?

2010. máj. 1. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!