Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ferdénúszók kergetik a guppika...

Ferdénúszók kergetik a guppikat, normális ez?

Figyelt kérdés

54 literes akváriumban növényekkel, búvóhelyekkel van 3 ferdénúszó és 4 guppi.

Ferdénúszók csípik a guppik farokúszóit és néha-néha üldözik őket.

Sok ez a 7 hal ekkorába vagy valami más a baj?


2016. dec. 13. 22:03
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
Ha igazad volt, ha nem, nem érzelmi alapon kellene véleményt nyilvánítani. Tényleg nyers néha a stílusod de általában jó tanácsokat adsz. Tessék kibékülni, nem az oviban vagyunk, hogy pontozgassunk.:D Bocs kérdező.
2016. dec. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utolsó kommentemig pontoztam és csak zöldet szoktam adni vagy semmit : )
2016. dec. 24. 23:28
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
Nem a vélemény nyilvánítással van gond hanem az ilyen gyerekes mindent lepontozok mert bántottak dolgokkal. Meglehet mindent vitatni egy adott kérdésen belül, nem kellene tovább vinni a haragunkat más kérdésekre és jó válaszokat lepontozni azért mert berágtunk valakire. Lehet, hogy akkor és ott még igazat is adtam volna az illetőnek de így csak zavaró tényező lepontoz valakit aki egyébként jó választ adott, de ellenérvet nem hoz. Nem neked szolt kedves kérdező hanem az érintetetteknek. Áldott Karácsonyt mindenkinek.
2016. dec. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!